Sezona 2020/2021 zimní plavání a  dálkové plavání 2021

VS vzhledem k současným zpřísněným vládním opatřením vyplývajícím ze zhoršené epidemiologické situace rozhodl o ukončení Českého poháru ZP sezóny 2020/21. S ohledem na skutečnost, že nebyla naplněna podmínka nejméně 10 soutěží v této sezóně, nebudou vyhlášeny konečné výsledky, hodnocení sezony zůstává.

Celkem se konaly v sezoně 4 závody, náš oddíl se zúčastnil  2 závodů  (Slavkov, Náchod).  V hodnocení oddílů  jsme obsadili 6. místo z 21 hodnocených oddílů za 1518,5 vyplavaných bodů. Na výsledcích se podíleli 4 plavci. Chalušová Michaela vyplavala 493,5 bodu, získala I. VT, v celkovém hodnocení - 51. místo, v kategorii 20-29 let - 2.místo.  Zahradník Jiří vyplaval 373 bodů, získal I.VT, v celkovém hodnocení  - 72. místo, v kategorii  60-69 let - 8. místo. Chalušová Vladislava vyplavala 329 bodů, získala II.VT, v celkovém hodnocení -  101. místo, v kategorii 40-49 let 8. místo. Černá Nina vyplavala 323 bodů, získala II.VT, v celkovém hodnocení - 103. místo, v kategorii 50-59 let 12 místo. V  Českém poháru 2020/2021 bylo hodnoceno celkem 308 otužilců. Přestože letošní sezona byla ovlivněna Covidem 19,,  do soutěže se celá řada oddílů a otužilců nezapojila, jsou dosažené výsledky úspěchem. Děkujeme všem za reprezentaci.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky