Sezona 2019/2020 zimní plavání a  dálkové plavání 2020

ZIMNÍ PLAVÁNÍ :

V sezoně 2019/2020 oddíl startoval v 7 závodech a získal 640 bodů. V hodnocení oddílů obsadil 26 místo ze 40 oddílů v ČR. Na výsledku se podíleli 2 plavci, Michaela Chalušová a Jiří Zahradník. Michaela Chalušová obsadila celkové 393 místo, za 108 bodů, v kategorii 30 místo, vyplavala 3.VT. Jiří Zahradník obsadil 92 místo, v kategorii 5.místo za 3007 bodů, vyplaval mistrovskou třídu. Probojoval se na mistrovství ČR, v duatlonu 5.místo, na 500 metrů prsa 5.místo a 500 metrů volný způsob 7.místo. Polovinu sezony startoval za Fezko Strakonice. V barvách Fezka startovala i Nina Černá, obsadila celkové 365 místo z 610 otužilců, v kategorii 35 místo za 159 bodů, vyplavala 3.VT.

DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ:

V celkovém hodnocení ČP v dálkovém plavání oddíl  získal celkem 70 bodů, za 25 odplavaných kilometrů a obsadil 64 místo. Podíleli se na tom plavci Jiří Zahradník, 64,8 bodu, obsadil celkové 124 místo z 261.plavců, v kategorii Masters H (60-64) 6 místo z 16 plavců. Startoval na 5 km (Seč,Plzeň,Dolní Vltavice, Veselí n.Lužnicí, 3 km Seč). Michaela Chalušová 3 body (1 km Veselí n.Lužnicí) a Vladislava Chalušová 2,2 bodu (1 km Veselí n.Lužnicí). Kromě toho oddíl plaval v Táboře na Jordánském maratonu (3 km N. Černá,  Vl. Chalušová, M. Chalušová, J. Zahradník a 1 km J. Zahradník). Sezonu jsme ukončili  štafetovým plaváním ze Slapů do Štěchovic ( J.Zahradník,  N.Černá, D.Zoubek a host J.Kuděj).

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky